Збори в подорож або відрядження забирають багато часу. У цій дорожній метушні не дивно забути про найголовніше – купівлю квитка. Добре, що в сучасному світі можна обійтися без поїздки на вокзал, оскільки продає Укрзалізниця квитки на потяг через сайт-агрегатор Proizd.ua.
Тут можна придбати квитки на будь-який вид транспорту, призначений для поїздки на довгі відстані: поїзд, літак та автобус. Якщо ви збираєтеся їхати до Європи, то замовлення проїзного квитка на автобус через портал Proizd.ua виявиться дуже доречним.
Якщо купуєте залізничні квитки, то, купивши одного разу їх через сайт і ставши власником приватного кабінету, ви будете отримувати пропозиції взяти участь в акції, користуватися спеціальною пропозицією або промокодом.
Купити квиток через електронний сервіс досить просто:
- відвідайте цей ресурс, щоб вибрати зручний маршрут;
- позначте потрібну дату та час;
- відкрийте план вагона і підберіть зручне місце;
- забронюйте проїзний документ;
- сплатіть бронь протягом 15 хвилин.
Для оплати можна скористатися одним із кількох доступних способів: банківською карткою, електронним гаманцем або електронними платіжними системами, такими як Apple Pay або Google Pay.
Рекомендації щодо правильного оформлення броні через Proizd.ua
Сайт оснащений безліччю зручних операцій. Розглянемо бронювання проїзного документа. Виконати процедуру просто вона проводиться досить швидко і не займе багато часу. Єдиним нюансом є тонкість, знання якої допоможе бути готовим до швидких дій, тому що на оплату броні приділяється 15 хвилин.
Сплатити заброньований квиток можна у різний спосіб. Якщо з якоїсь причини оплата не пройшла і броню зняли, не варто засмучуватися, спробуйте пізніше, коли з’явиться можливість швидкої оплати, ви зможете повторити цю операцію.
За купівлю та бронювання проїзних квитків сайт стягує незначний комісійний збір, який допомагає покращити послуги, що надаються Укрзалізницею, служить для розвитку та вдосконалення електронного сервісу.
При оплаті квитків на поїзд, основна маса покупців здійснює оплату з айфона або смартфона, решта 13% відведено на платежі з ноутбука, комп’ютера або планшета.
Найпопулярнішими банками для оплати квитків є Приватбанк, на його частку випадає понад 50% платежів, на другому місці – Монобанк і завершує трійку Ощадбанк, на який припадає 8% платежів.